جمعه، آخرین مهلت واریز آورده مسکن ملی

طرح اقدام ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت:  جمعه، آخرین مهلت واریز آورده مسکن ملی است و در صورتی که متقاضیان طرح ملی مسکن آورده‌های نقدی خود را واریز نکنند، از طرح اقدام ملی حذف می‌شوند.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز در برنامه زنده شبکه خبر درباره آخرین وضعیت ثبت نامی‌های طرح اقدام ملی مسکن که آورده‌های نقدی اولیه را واریز نکرده اند، اظهار داشت: قرار بود تا پایان آذر ماه امسال، مهلت واریز آورده‌های نقدی متقاضیان به اتمام برسد، ولی به دلیل شرایط اقتصادی خانوار‌ها در دوران کرونا، تا ۵ دی ماه (شنبه هفته آینده) این مهلت تمدید شد.

طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش مهر، وی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن قرار است برای ۴۰۰ هزار خانوار شهری ساخت و ساز صورت گیرد که ۱۰۰ هزار واحد آن در بافت فرسوده و نوسازی این بافت هاست و ۳۰۰ هزار واحد دیگر در شهر‌های جدید و سایر مناطق شهری قرار است احدث شود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: متقاضیانی که در این طرح ثبت نام کرده و شرایط آن‌ها برای دریافت مسکن از طرح اقدام ملی، تأیید شده است، در صورتی که تا ۵ دی ماه آورده‌های نقدی را واریز نکنند، از این طرح خارج و با لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.

به گفته محمودزاده، لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن، ۱۶۰ هزار نفر است و از ۵ دی ماه، افراد حاضر در لیست ذخیره که می‌توانند جایگزین شوند، معرفی خواهند شد.

وی تأکید کرد: مهلت اعلامی هرگز تمدید نخواهد شد.

 

منبع : فرارو

وحید محمودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.