دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون به معنای آراستن و چیدمان و مرتب کردن است.زمانی که از دکوراسیون داخلی صحبت میشود منظور انتخاب وسایل مناسب و نحوه‌ ی چیدمان قسمت‌ های مختلف خانه از جمله نشیمن، اتاق‌ ها، آشپزخانه، دستشویی، حمام است.

برای همه گیر شدن و همچنین جذاب شدن طراحی دکوراسیـون داخلی فقط دکوراسـیون داخلی آپارتمان مسکونی کافی نیست به نظر میرسد امروزه دفاتر، مغازه، فروشگاه و بیمارستان و هتل‌ ها نیز به دکوراسیون اهمیت میدهند و این امری است فراگیر.

از نظر افراد دکوراسـیون منزل شخصی و سلیقه‌ ای است که با چیدمان وسایلی ساده تمام میشود اما اینطور نیست مثلا برای دکوراسـیون داخلی منزل هماهنگ‌ سازی اجزای داخلی خانه بسیار مهم است که با هدف زیبا و جذاب به نظر رسیدن آن پیش میرود.

دکوراسیون خوب و مناسب میتواند باعث ایجاد فضای پر از شادی و خوشحالی، نشاط و راحتی باشد. برای این‌ کار لازم است که نکاتی در رابطه با خانه و طراحی دکوراسیـون دانست مثلا تُناژ رنگ دیوارها و همچنین رنگ مبل‌ ها و مدل آنها متناسب با مدل خانه مد نظر است.

6 No Fail Tips I Learned from Interior Designers on Instagram - شرکت پارسیان سازه

 

New painted arch trend is latest decorating idea making a BIG impression - شرکت پارسیان سازه

 

هدف از دکوراسیون داخلی

با استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی میتوان در‌ مکان های مختلف دیزاین با اهداف بسیار مهمی ایجاد کرد.

برای مثال طراحی دکوراسیون فروشگاه‌ ها میتواند تا حدودی باعث جذب بیشتر مشتری شود. چرا که اگر کمی دقت کنید به این نتیجه میرسید که شما نیز اگر از چینش و دیزاین یک فروشگاه خوشتان بیاید مجذوب و کنجکاو میشوید که چه چیزهایی در آن به فروش میرسد.

همچنین دکوراسیون داخلی در مکان‌ های اداری باعث فراهم آوردن محیطی آرام و فضایی امن برای کارمندان میشود و برای آن‌ ها احساس راحتی ایجاد میکند.

برای مثالی دیگر دکوراسیون بیمارستان ها نیز باعث کاربردی تر شدن فضا و ایجاد محیطی آرام برای بیماران و کادر درمانی میباشد و در محیط خانه‌ های مسکونی موجب صمیمیت و آرامش برای افراد خانواده میباشد.

 

Gallery Wall Trio of Green Gold Artworks - شرکت پارسیان سازه

ملیکا اسلافی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.