افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور در اول آبان ماه

افتتاح پروژه مسکن ملی با حضور رییس جمهور در اول آبان ماه

اقتصادنیوز : معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح و بهره برداری از برخی پروژه‌ های  مسکن ملی در اول آبان ماه امسال با حضور رییس‌جمهوری خبر داد.( پروژه مسکن ملی )

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده پیرامون افتتاح برخی از واحدهای مسکن ملی در روز اول آبان ماه امسال توضیح داد: با حضور رییس‌جمهوری در چهاربخش طرح‌های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحدهای باقیمانده مسکن مهر افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی در بیان جزییات طرح‌هایی که افتتاح و به بهره‌برداری می رسند، افزود: طرح‌های مسکن ملی در چهاربخش افتتاح می‌شوند، بخش نخست طرح های مسکن ملی، واحدهایی که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده، بخش دوم افرادی که به پروژه‌ها معرفی می‌شوند و این افراد بخشی از آورده خود را به پروژه تزریق کرده اند که با توجه به پیشرفت پروژه‌ها به متقاضیان می شوندو بخش سوم افتتاح پروژه‌هایی است که در طرح اقدام ملی تمام و تحویل خواهند شد و بخش چهارم نیز کلنگ زنی پروژه های جدید است.

 

روحانی1

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهر سازی در زمینه مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحدهای باقیمانده به متقاضیان در این مراسم، اعلام کرد: استان‌هایی در این مراسم تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر آنها به اتمام می رسد و جشن خاتمه دارند.

 

به گفته محمودزاده، مسکن مهردرشهرهای زیر ۲۵هزار نفر جمعیت در ۲۱ استان کشور به اتمام رسیده و در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت پیش‌بینی شده که مسکن مهر بیش از ۱۷ استان تا اول آبان به اتمام برسد. استان ها متعهد شده اند باقیمانده واحدهای مسکونی مهر، تا پایان آبان امسال تحویل متقاضیان شود.

 

پیش از این معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ۱۱۵ هزار متقاضی مسکن ملی تعیین تکلیف نهایی شده و به پروژه‌های در حال ساخت معرفی شدند، گفت: افرادی که از این جمع واریز وجه اولیه را انجام ندهند از پروژه خارج و در لیست ذخیره‌ها قرار می‌گیرند.

 

محمود زاده در ارتباط با آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن و روند پیشرفت پروژه‌های مسکن ملی، گفته بود: از تعداد متقاضیانی که تاکنون ثبت‌نام و فراخوان شدند، بیش از ۱۱۵ هزار نفر تعیین تکلیف شده و در بانک به نام خود افتتاح حساب و واریز وجه انجام داده‌اند.

 

 

منبع : اقتصاد

وحید محمودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.