احتمال ثبت‌نام مجدد مسکن ملی

احتمال ثبت‌نام مجدد مسکن ملی

ثبت نام مسکن ملی – معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد آذرماه در برخی استان‌ها امکان ثبت‌نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن فراهم می‌شود.

 

وی افزود: کسانی که پرونده‌شان نیمه تکمیل است انشاءالله در آذرماه اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد در استان‌هایی که اعلام ظرفیت جدید داشته باشند و شهرهایی که بتوانند تامین زمین کنند یا پروژه‌هایی که ظرفیت خالی دارند برای ثبت نام مسکن ملی تصمیم می‌گیریم.

 

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره مساله فروش امتیاز

گفت: این موضوع را دنبال می‌کنیم و در حال رسیدگی به این موضوع هستیم که معاملات غیررسمی قابلیت پیگیری قضایی نداشته باشد؛ زیرا بارها اعلام کرده‌ایم فروش امتیاز واحدهای طرح اقدام ملی مسکن غیرقانونی است و نهایتا امکان ضرر خریدار بسیار زیاد است.

 

محمودزاده تصریح کرد: در طرح اقدام ملی مسکن پیرو سیاست‌های اعلامی در حال تلاش هستیم تا موضوع ساخت‌وساز مستمر را عملیاتی کنیم تا این از حالت صف و انتظار، بحث‌های غیررسمی و بازار سیاه خارج شود. بنابراین تلاش می‌کنیم همه کسانی که واجد شرایط هستند جا نمانند.

 

وی با بیان اینکه به خریداران توصیه می‌کنیم با خرید امتیاز مسکن ملی خود را به دردسر نیندازند، گفت: ما اصلا برای متقاضیان برگه‌ای صادر نمی‌کنیم و معلوم نیست فروشنده دقیقا چه چیزی را می‌فروشد. نهایتا سند واحد به نام کسی دیگر صادر می‌شود و کسی که ریسک خرید را بپذیرد دچار چالش خواهد شد.

 

 

منبع :شهرخبر

وحید محمودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.