سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

77728735021

با مـا در تمـاس باشـید

قیمت خاک رس

عکسنامواحـدقیمتعملیات
قیمت کامیونی : قیمت هر تن خاک رس با احتساب هزینه حمل می باشدخاک رس۵,۲۰۰ تومان

توضیحات

از خاک رس چه استفاده هایی صورت میگیرد ؟

خاک رس جزو یگی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز به شمار می رود . خاک رس به دلیل مقاومت و استحکامی که به خود اختصاص داده است سبب شده است که در اکثر شرایط افراد بتوانند از آن استفاده نمایند . همچنین خاک رس در صنایع دیگر بجز صنعت ساخت و ساز نیز کاربرد های دیگری هم دارد برای مثال هنرمندان برای ایجاد آثار خود از خاک رس استفاده می کنند . 


تنوع خاک رس چگونه است ؟

خاک رس دارای تنوع رنگی بسیاری است . این خاک در رنگ های سفید ، خاکستری ، قهوه ای ، نارنجی پر رنگ و قرمز  نیز موجود می باشد . معمولا خاک رس هایی که حاوی آهن اکسید نباشند رنگی بین سفید تا خاکستری دارند . همچنین وجود برخی ناخالصی ها در خاک رس سبب تغییر رنگ ان نیز می شود . انواع کاربرد های خاک رس در ساختمان سازی : 

خاک رس دارای کاربرد های فراوانی در صنعت ساختمان سازی دارد برای مثال از خاک رس برای انجام ملات گچ ، خاک ، گل آهک ، گل و کاه گل نیز استفاده می کنند . همچنین خاک رس به علت ارزان قیمتی میتواند هزینه ساخت و ساز را نیز به حداقل برساند .


یکی دیگر از کاربرد های مهم خاک رس تهیه ی اجرهای رسی است که دارای رنگ قرمزی هستند که مورد مصرف   معماران قرار می گیرند ‌. همچنین اجر های رسی کاربرد تزعینی نیز دارند برای مثال از آنها برای ساخت شومینه های داخل اپارتمان ها استفاده می شود .