قیمت سنگ

قیمت سنگ

محصولحمل و نقلقیمت
قلوه سنگکامیونی۱۳۸,۰۰۰ تومان
لاشه سنگکامیونی۱۳۸,۰۰۰ تومان

در صورت نیاز به پشتیبانی و یا برای سفارش خرید سنگ میتوانید با

شماره تلفن : 09128005153 خانم خطیبی (مدیر فروش)

تماس بگیرید.

توضیحات

 

از لاشه سنگ برای ساخت چه قسمت هایی میتوان استفاده کرد ؟

لاشه سنگ یک نوع سنگ نیز به شمار می رود از لاشه سنگ برای تزئینات ساختمان و سازه نمیتوان استفاده کرد اما این امکان وجود دارد تا از لاشه سنگ در ساخت پله و دیوار استفاده کنید . لاشه سنگ در تهیه ی پودر سنگ نیز نقش دارد ‌. همچنین لاشه سنگ همانگونه که یافت می شود مورد مصرف قرار می گیرد و تغییراتی بر روی آن ایجاد نمی شود . اگر لاشه سنگ را در کارگاه های مخصوص منظم نمایند به سنگ قواره ای تبدیل می شود .

 

استفاده از لاشه سنگ چه مزیت هایی را در پی دارد ؟

لاشه سنگ به طور طبیعی از محل مورد نظر استخراج می شوند و ممکن سال ها در دل کوه باشند به همین علت به صورت ورقه ای تغییر شکل می دهد و استحکام فراوانی در مقابل سرما و گرما دارند . لاشه سنگ مقاومت و استحکام زیادی دارد به طوری که سالیان سال میتواند شکل ظاهری و زیبایی خود را حفظ کند . قیمت لاشه سنگ بسیار اقتصادی و به صرفه است زیرا دارای هزینه ای برای تولید نمی باشد ، لاشه سنگ یکی از بهترین سنگ ها برای ساخت و ساز است .

 

کاربرد های قلوه سنگ چیست ؟ از قلوه سنگ در ساخت چه نوع مصالح ساختمانی استفاده می شود؟

قلوه سنگ کاربرد های بسیاری دارد ، از قلوه سنگ ها در ساخت قسمت های خارجی و داخلی ساختمان استفاده می شود ، قلوه سنگ ها کاربرد بسیار مهمی در ساخت لنداسکیپ ها دارند . از قلوه سنگ در قسمت هایی مانند : فضای سبز ، پارک ها ، استخر ، تزئین باغچه ، درست کردن آبخور درختان ، ساخت روف کاردن ها ، آب نما ها ، شومینه ساختمان ها ، ویلا ، تراس باغ ، ساخت پله های سنگی استفاده می شود .
یکی از کاربردی ترین و اصلی ترین کاربرد های قلوه سنگ استفاده از آن در تولید واش بتن است . هنگامی که قسمت بالایی بتن خیس می باشد و خشک‌ نشده قطعه های متفاوت قلوه سنگ را به طور یک برجستگی بر روی بتن قرار می دهند که سبب زیبایی و جذابیت آن می شود .

 

چرا قلوه سنگ در مقایسه با دیگر مصالح ساختمانی محبوبیت بیشتری دارد ؟

قلوه سنگ از زمان پیدایشش تا کنون یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین مصالح ساختمانی به شمار می رود . از قلوه سنگ در بسیاری از ساخت و ساز استفاده می شود و این نوع مصالح ساختمانی این امکان را داشته تا در بین دیگر محصولات از محبوبیت و شهرت بسیاری برخوردار شود .
همانگونه که در قسمت قبلی گفته شد قلوه سنگ کاربرد های فراوانی دارد از این نوع مصالح ساختمانی در ساخت محیط هایی بری تالار ، رستوران و ساخت شهرک ها استفاده می شود .
قلوه سنگ یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی در ایران و اروپا می باشد و بازار مصرفی تقریبا خوبی را به خود اختصاص داده است . کنار هم قرار گرفتن قلوه سنگ ها میتواند باعث وجود یک طرح مفهومی شود به همین علت این مصالح ساختمانی در مقایسه با دیگر محصولات عملکرد و استفاده بیشتری داشته است . همچنین قلوه سنگ در طرح ها و رنگ های متنوعی در بازار ها موجود می باشد .