سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

77728735021

با مـا در تمـاس باشـید

لیست قیمت سیمان

عکسنامواحـدقیمتعملیات
خرید سیمان فیروز کوهسیمان فیروز کوه۳۳,۰۰۰ تومان
سیمان آبیکسیمان آبیک

سیمان شمالسیمان آکبند۳۴,۰۰۰ تومان
سیمان شمالسیمان شمال۳۴,۰۰۰ تومان
سیمان سبزوارسیمان سبزوار

سیمان سفید بنویدسیمان سفید بنویدرایگان

توضیحات

سیمان چیست ؟

سیمان یک ماده شیمیایی است که در صورت ترکیب شدن با  آب  به ماده سفتی تبدیل می شود. در صنعت ساخت و ساز  پی در پی  به یک ماده چسباننده آبی نیاز است، ماده ای که دارای مقاومت بالایی باشد و  برای چسباندن دیگر  مصالح نیز بتوان از آن استفاده نمود.

از سیمان در صنعت ساخت و ساز چه استفاده هایی می شود ؟

سیمان کاربرد فراوانی در ساختمان سازی دارد . سیمان از گذشته تا کنون به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان سازی بوده است و قدمت بسیار طولانی ای را به خود اختصاص داده است . سیمان یکی از مواد پرمصرف ساخت و ساز و بتن ریزی می باشد.

.

سیمان یک ماده کامل شیمیایی است که با آب ترکیب می شود و به شکل یک ماده سفت در می آید و سپس از آن اجسام سنگین و سفنی به وجود می آید .همانگونه که گفته شد  به طور کلی در ساخت و ساز همیشه به یک ماده سفت و چسبان مانند سیمان نیاز است تا افراد بتوانند مصالح دیگر را نیز به همدیگر بچسبانند .سیمان هنگامی که آب ترکیب می شود ، به شکل یک ماده چسبنده برای ساخت ساز به وجود می آید .

 انواع مختلف سیمان چیست ؟

همانگونه که گفته شد سیمان یکی از مواد پر کاربرد در ساخت ساز می باشد . سیمان انواع مختلفی دارد که عبارتند از : سیمان سرباره ، پوزولانی ، بنایی ، نسوز ، سفید ، رنگی ، انبساطی ، پاکتی و فله ای موارد گفته شده انواع مختلف سیمان می باشد که هرکدام از آنها کاربرد های مخصوص خود را دارند و هر یک نقش خود را در ساخت و ساز ایفا میکنند.

لیست قیمت انواع سیمان به روز همراه با گزینه ی خرید در بالا ذکر شده.در ضمن میتوانید از طریق گزینه واتس اپ با کارشناس فروش این محصول در ارتباط باشید.