سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

77728735021

با مـا در تمـاس باشـید

لیست قیمت سیمان

عکسنامواحـدقیمتعملیات
خرید سیمان فیروز کوهسیمان فیروز کوه۳۳,۰۰۰ تومان
parsiansazeco icon 12 - شرکت پارسیان سازهسیمان آبیکتماس بگیرید
سیمان شمالسیمان آکبند۳۴,۰۰۰ تومان
سیمان شمالسیمان شمال۳۴,۰۰۰ تومان
سیمان سبزوارسیمان سبزوار

موجود نیست

سیمان سفید بنویدسیمان سفید بنویدتماس بگیرید

توضیحات

سیمان چیست ؟

سیمان یک ماده شیمیایی است که در صورت ترکیب شدن با  آب  به ماده سفتی تبدیل می شود. در صنعت ساخت و ساز  پی در پی  به یک ماده چسباننده آبی نیاز است، ماده ای که دارای مقاومت بالایی باشد و  برای چسباندن دیگر  مصالح نیز بتوان از آن استفاده نمود.

از سیمان در صنعت ساخت و ساز چه استفاده هایی می شود ؟

سیمان کاربرد فراوانی در ساختمان سازی دارد . سیمان از گذشته تا کنون به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان سازی بوده است و قدمت بسیار طولانی ای را به خود اختصاص داده است . سیمان یکی از مواد پرمصرف ساخت و ساز و بتن ریزی می باشد.

.

سیمان یک ماده کامل شیمیایی است که با آب ترکیب می شود و به شکل یک ماده سفت در می آید و سپس از آن اجسام سنگین و سفنی به وجود می آید .همانگونه که گفته شد  به طور کلی در ساخت و ساز همیشه به یک ماده سفت و چسبان مانند سیمان نیاز است تا افراد بتوانند مصالح دیگر را نیز به همدیگر بچسبانند .سیمان هنگامی که آب ترکیب می شود ، به شکل یک ماده چسبنده برای ساخت ساز به وجود می آید .

 انواع مختلف سیمان چیست ؟

همانگونه که گفته شد سیمان یکی از مواد پر کاربرد در ساخت ساز می باشد . سیمان انواع مختلفی دارد که عبارتند از : سیمان سرباره ، پوزولانی ، بنایی ، نسوز ، سفید ، رنگی ، انبساطی ، پاکتی و فله ای موارد گفته شده انواع مختلف سیمان می باشد که هرکدام از آنها کاربرد های مخصوص خود را دارند و هر یک نقش خود را در ساخت و ساز ایفا میکنند.

لیست قیمت انواع سیمان به روز همراه با گزینه ی خرید در بالا ذکر شده.در ضمن میتوانید از طریق گزینه واتس اپ با کارشناس فروش این محصول در ارتباط باشید.