سلیمی: دولت پاسخ دهد مسئول افزایش قیمت ۵۰۰ درصدی مسکن کیست؟

سلیمی: دولت پاسخ دهد مسئول افزایش قیمت ۵۰۰ درصدی مسکن کیست؟

عضو هیئت رئیسه مجلس، گفت: با افزایش بی رویه قیمت، خرید خانه برای جوانان آرزو شده و اجاره و رهن نیز بسیار دشوار شده، دولت باید پاسخ دهد مسئول افزایش قیمت ۵۰۰ درصدی مسکن کیست؟

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه و نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در برخی از حوزه ها سوالاتی پیش میآید که مسئولان دولتی باید پاسخ دهند.

 

 

وی افزود: قیمت مسکن بسیار بالا رفته که با افزایش بی رویه قیمت آن « خرید خانه» برای جوانان آرزو شده و اجاره و رهن مسکن نیز بسیار گران و دشوار شده لذا دولت باید پاسخ دهد مسئول افزایش قیمت 500 درصدی مسکن کیست؟

 

عضو هیئت رئیسه مجلس به بالا رفتن قیمت دلار اشاره کرد و بیان داشت: قیمت دلار به 30 هزار تومان رسیده و این مسئله باعث بالا رفتن قیمت بسیاری از اجناس و کالاها شده دولت توضیح دهد مسئول دلار 30 هزار تومانی کیست؟

 

سلیمی اظهار کرد: دولت وعده ایجاد شغل داده بود؛ حال با توجه به وجود بیکاری جوانان دولت پاسخ دهد چرا هنوز مشاغل وعده داده شده ایجاد نشده و کماکان شاهد بیکاری جوانان هستیم؟

 

وی ادامه داد: اوایل سال جاری دولت مجوز برداشت یک میلیارد یورو از صندوق توسعه ملی برای درمان و مقابله با ویروس کرونا را دریافت کرد در این باره هم این سوال پیش می آید که این موضوع و نحوه هزینه کرد آن به کجا رسید؟

 

نماینده مردم محلات در مجلس ضمن انتقاد از عدم حضور رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: 7 ماه و شش روز است رئیس جمهور در قرنطینه به سر میبرد و حتی در جلسه رأی اعتماد وزیر خود حضور نیافت در حالیکه نمایندگان مجلس با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجلس حاضر میشوند و برای حل مشکل معیشتی مردم تلاش میکنند.

 

منبع : تسنیم

وحید محمودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.