افزایش قیمت مصالح ساختمانی غیر قابل توجیه است

افزایش قیمت مصالح ساختمانی غیر قابل توجیه است

افزایش قیمت مصالح ساختمانی غیر قابل توجیه است  عضو کمیسیون عمران مجلس، افزایش قیمت مصالح ساختمانی را غیر منطقی و غیر قابل توجیه ارزیابی کرد و گفت: افزایش قیمت فولاد و سیمان در ماه‌های اخیر هیچ توجیه اقتصادی و علمی نداشته و باید کاهش پیدا کند.

به گزارش می متالز، علی‌اصغر خانی عضو کمیسیون عمران مجلس، افزایش قیمت مصالح ساختمانی را غیر منطقی و غیر قابل توجیه ارزیابی کرد و گفت: افزایش قیمت فولاد و سیمان در ماه‌های اخیر هیچ توجیه اقتصادی و علمی نداشته و باید کاهش پیدا کند.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: وزیر صمت هنگام دریافت رای اعتماد از مجلس به نمایندگان برای کاهش 20 الی 30 درصدی قیمت محصولات قول داد اما متاسفانه نه تنها در این مدت روندکاهشی قیمت‌ها را شاهد نبودیم بلکه در بسیاری از حوزه‌ها افزایش قمیت داشتیم؛ وزیر باید به وعده‌های خود پایبند باشد و برای تحقق آن تلاش کند.

 

روند نزولی قیمت مسکن ادامه دار خواهد بود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدامات و تلاش‌های مجلس برای کاهش قیمت مسکن و رونق بازار ملک، تصریح کرد: حرکت‌های مجلس یازدهم برای کنترل بازار مسکن بسیار درست بوده است، در حال حاضر هم شاهد روند نزولی قیمت‌ها با شیب کم در تهران و کلانشهر ها هستیم یقیناً تداوم خواهد داشت اما وزیر صمت هم باید برای ساماندهی و مدیریت بازار مصالح ساختمانی اقدام کرده تا این روند متوقف نشود.

وحید محمودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.